نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

بررسي خدمات و تعميرات جنرال الكتريك در بازار ايران

نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك, نمايندگي مجاز الكتريك, تعميرگاه مجاز جنرال الكتريك (General Electric) تمام خدمات مرتبط با برند نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك را براي شما به آسان ترين شكل ممكن ارائه مي دهد. احتمالا يكي از محصولات نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك شما دچار مشكل شده است. شما در اين مواقع نبايد نگراني داشته باشيد. مجموعه نمايندگي تعميرات هيراد سرويس با نمايندگي هاي گوناگون خود در همه ناحيه هاي تهران آماده خدمات رساني به شماست.

 

نمايندگي مركزي جنرال الكتريك

نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك, نمايندگي مجاز الكتريك, تعميرگاه مجاز جنرال الكتريك با سابقه اي درخشان و عملكري مطلوب و به كارگيري تعميركارهاي مجرب, بااخلاق و دوره ديده در زمينه نمايندگي تعميرات لوازم خانگي جنرال الكتريك جزء بهترين ها در اين زمينه است. ما افتخار مي كنيم كه با بهره گيري از تجربه هاي ساليان پيش خود و قوانين مديريتي منظم و پايدار و جلب رضايت مشتريان در اين زمينه حرفي براي گفتن داريم.

شركت جنرال الكتريك در ابتداي قرن بيستم به وسيله توماس آلوا اديسون بنيانگذاري شد, اين شركت در حال حاضر در لوييزويل كنتاكي واقع شده و و دفتر مركزي آن نيز در فيرفيلد, كنتيكت است و در عرصه توليد موتورهاي جت هواپيما و راكتورهاي اتمي و برترين لوازم خانگي در دنيا پيشگام است.

شركت جنرال الكتريك را به صورت كلي, چهار قسمت مستقل دربرگرفته است,

كه هر قسمت به وسيله يك شركت زير نظر شركت اصلي مديريت مي گردد.

اسامي اين شركت‌ها, عبارتند از : جي‌اي انرژي, جي‌اي تكنولوژي, جي‌اي كپيتال و جي‌اي هلت‌كر.

نمايندگي رسمي جنرال الكتريك

تعميركاران و مهندسان نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك, نمايندگي مجاز الكتريك, تعميرگاه مجاز جنرال الكتريك افرادي انتخاب شده هستند كه با تجربه اندوخته خود و با دانش كافي به كار گرفته شده اند. اين اعضا براي كامل كردن تخصص و تجربه خود, دوره هاي آموزشي ويژه اي را در نمايندگي سپري كرده اند و تمامي تكنسين ها بلااستثنا اين آموزش ها را فراگرفته و نحوه عملكرد انواع لوازم خانگي جنرال الكتريك را به صورت علمي و استاندارد ياد گرفته اند. در اين دوره هاي آموزشي محصولات جنرال الكتريك هم به صورت سخت افزاري و هم نرم افزاري براي آنها آموزش داده شده است.

به همين دليل پرسنل خدماتي جنرال الكتريك جزء افراد منتخب مي باشندو در كنار تمامي تخصص ها اصل مهمتري را هم در كلاس هاي آموزشي طي كرده اندو آن دوره هاي مربوط به نحوه برخورد با مشتري و اخلاق مداري در مدت زمان ارتباط با مشتري است.بنابراين نمايندگي تعميرات لوازم خانگي جنرال الكتريك با استفاده ازمهندسان و تكنسين هاي حرفه اي و اخلاق مدار در خدمت شما عزيزان مي باشدو افتخار مي كند كه مشكلات پيش آمده براي دستگاه هاي جنرال الكتريك شما را در محل منزل و شركت شما برطرف مي كند.

تعميرات لوازم خانگي جنرال الكتريك

در نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك, نمايندگي مجاز الكتريك, تعميرگاه مجاز جنرال الكتريك براي تعمير لوازم خانگي نيازي به مراجعه حضوري به تعميرگاه مجاز و مركزي جنرال الكتريك نيست و اين يكي از ويژگي‌ هاي مهم نمايندگي رسمي و مركزي جنرال الكتريك است, كه موجب صرفه جويي در وقت و هزينه‌ هاي مشتريان عزيز مي شود. اين خصوصيت باعث شده تا مهندسان نمايندگي رسمي و مركزي جنرال الكتريك در محل سكونت شما حاضر شوند و تعميرات انواع مختلف محصولات جنرال الكتريك را به بهترين شكلي انجام دهند.

با روش مراجعه تعميركار به محل و انجام تعميرات لازم در آنجا رضايت مندي مشتريان از خدمات زياد شده و قدم بزرگي در جهت وفاداري مشتريان برداشته مي شود. براي تعميرات همه لوازم خانگي جنرال الكتريك مي توانيد با شماره هاي نوشته شده در بالاي صفحه اصلي سايت تماس گرفته و مشكل خود را به قسمت خرابي و تعميرات دستگاه هاي جنرال الكتريك هيراد سرويس مطلع دهيد.

 

تعميرگاه مجاز جنرال الكتريك

تعميرگاه مجاز و مركزي جنرال الكتريك يك نمايندگي حرفه اي خدماتي است كه از هزينه هاي شما كم كرده و اعتماد و وفاداري مشتريان را در كنار افزايش منافع نمايندگي تامين مي كند. نمايندگي هيراد سرويس با راه اندازي سيستم مديريت ارتباط با مشتريان توانسته نيازها و خواسته هاي متقاضيان خود را در قالب سيستم پشتيباني محصولات جنرال الكتريك ارتقا دهد و نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك و تعميرگاه مجاز و مركزي جنرال الكتريك را براي جلب رضايت مشتريان و بالا بردن سطح كيفي سرويس هاي خود و همچنين براي رسيدن به استانداردهاي لازم جهاني از كوچكترين تلاشي دريغ نكرده است.

تعميرگاه مركزي جنرال الكتريك

برند جنرال الكتريك يكي از محبوب ترين و پرطرفدارترين برندها در سطح دنيا و از جمله در ايران است, در باره لوازم خانگي جنرال الكتريكو خواسته مشتريان خدمات پس از فروش جنرال الكتريك , نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك و لوازم خانگي جنرال الكتريك با داشتن تعميرگاه مجهز و نيروي انساني كارشناس و حرفه اي و دارا بودن قطعات اورجينال براي هر يك از محصولات جنرال الكتريك سبب رضايت مندي بيشتر مشتريان لوازم خانگي جنرال الكتريك شده است.لازم به ذكر است كه تمامي دستگاه هاي جنرال الكتريك مشمول گارانتي هيراد سرويس مي باشندو موقع فروش به مشتريان تحويل داده مي شود.در مدت زمان گارانتي محصول, اگر هر گونه ايرادي در محصولات جنرال الكتريك به وجود بيايد,شما مي توانيد با يك تماس آن را با ما مطرح كنيدو از خدمات پس از فروش جنرال الكتريك استفاده كنيد,حتي اگر زمان گارانتي تمام شده باشد هيراد سرويس باز در كنار شماست.

اگر موارد زير براي محصولات جنرال الكتريك شما رخ داد حتما در اسرع وقت با نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك تماس بگيريد:

      • درست كار نكردن هر يك از دستگاه هاي جنرال الكتريك
      • پريدن فيوز برق با روشن شدن هر يك از دستگاه هاي جنرال الكتريك
      • اتصالي و برق داشتن بدنه هر يك از دستگاه هاي جنرال الكتريك

خدمات پس از فروش جنرال الكتريك

خدمات پس از فروش جنرال الكتريك در تهران همه روزه به صورت شبانه روزي پاسخگوي شما مشتريان عزيز است تا تعميرات همه دستگاه هاي ساخت جنرال الكتريك را در كمترين زمان ممكن انجام دهد. پشتيباني شبانه روزي از قطعات اصل محصولات جنرال الكتريك توسط هيراد سرويس و تعويض قطعات با عرضه گارانتي و خدمات در محل از جمله سرويس هاي تعميراتي محصولات جنرال الكتريك مجموعه هيراد سرويس است.

براي دسترسي به خدمات پس از فروش جنرال الكتريك مي توانيد با شماره تلفن نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك در هيراد سرويس تماس بگيريد و خواسته خودتان را با همكاران ما در ميان بگذاريد. آنها در هر شرايطي آماده هستند تا سرويس هاي خود را خدمت شما ارائه كنند. همه سرويس ها در كمترين زمان و با بهترين كيفيت بر روي دستگاه هاي جنرال الكتريك شما انجام مي شود. فقط در هنگام مراجعه همكاران ما به منزل تان كارت گارانتي محصولات را در دست داشته باشيد تا روند تعميرات سريعتر پيش برود و تعميركارهاي ما بدون اتلاف زمان به تعمير و تعويض قطعات معيوب اقدام كنند.

اگر يكي از قطعه هاي محصولات جنرال الكتريك نياز به تعويض داشته باشد, نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك آماده است قطعات معيوب را با قطعات اصل عوض كند و براي هر قطعه تعويض شده ضمانت نامه ۳۶ ماهه با فاكتور رسمي هيراد سرويس صادر كند. خدمات پس از فروش جنرال الكتريك زير نظر نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك هيراد سرويس به ارائه خدمات مشغول است, اين واحد داراي بخش هاي متعدد سرويس دهي و تعميرات براي هر يك از لوازم خانگي جنرال الكتريك بوده و در هر بخش افرادي حرفه اي و متخصص مشغول فعاليت هستند. بخش هاي تعميراتي تعميرگاه مركزي جنرال الكتريك با عناوين هر يك از محصولات جنرال الكتريك شناخته مي شوند.

 

شماره تلفن نمايندگي و شماره تماس شركت جنرال الكتريك

قطعات فابريك, تجهيزات تخصصي , تعميركارهاي دوره ديده, كاردان و گارانتي يك ساله رسمي با دسترسي راحت به نمايندگي هاي تعميرات محصولات جنرال الكتريك ار جمله خدمات پس از فروش نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك هيراد سرويس است. شما همه اين خدمات را مي توانيد در سريع ترين زمان ممكن و با امكانات پيشرفته و قطعاتي كه توليدي خود شركت جنرال الكتريك هستند در كوتاه ترين بازه زماني دريافت كنيد و دوباره از محصولات خود در خانه استفاده ببريد. آسايش و راحتي شما در استفاده از هر يك از لوازم خانگي جنرال الكتريك خواسته هيراد سرويس است و براي اينكه اين نياز شما را فراهم كنيم بهترين امكانات و خدمات را براي شما تدارك ديده ايم.

اگر  نياز به تماس با تعميرگاه مركزي و خدمات پس از فروش جنرال الكتريك داريد مي توانيد از شماره تلفن نمايندگي و شماره تماس شركت جنرال الكتريك موجود در سايت استفاده كنيد و سرويس هاي لازم براي انواع تعميرات جنرال الكتريك (General Electric) را از ما درخواست نماييد.

نمايندگي تعميرات لوازم خانگي جنرال الكتريك

تعميرگاه و نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك با تجربه هاي اندوخته و كادري حرفه اي و آموزش ديده توانسته رضايت مندي مشتريان خود را جلب كند و اعتماد بيشتري را در ارائه خدمات خود به دست بياورد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۱:۰۴:۲۹ | سامان
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 84
بازديد ديروز : 90
بازديد كل : 20346

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان