نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

يخچال فريزر كنوود محصول كدام كشور است؟

راهنماي انتخاب يخچال فريزر كنوود, انتخاب يك يخچال فريزر خوب و مطمئن مي تواند آشپزخانه شما را كامل كند. يخچال فريزر كنوود يكي از يخچال هاي پركاربرد و متنوع در اين عرصه است. براي اينكه در انتخاب خودتان مطمئن باشيد توضيحاتي درباره يخچال فريزر كنوود خدمتتان ارائه مي كنيم.

 

يخچال فريزر كنوود محصول كدام كشور است؟

شركت لوازم خانگي كنوود Kenwood در سال ۱۹۴۷ در شهر ووكينگ woking انگلستان تاسيس و شروع به فعاليت نمود. اين شركت كنوود توسط فردي به نام Kenneth Maynard Wood پايه گذاري شد. و جالب است بدانيد در ابتدا پاركينگ خانه خود را براي شروع انتخاب كرد.

اكنون بعد از ۶۰ سال, كنوود به عنوان يك برند لوازم خانگي مطرح در سراسر جهان شناخته مي شود كه انواع لوازم خانگي و لوازم جانبي صوتي خودرو را توليد و عرضه مي كند. حال به پاسخ سوال خواهيم رسيد.

شركت كنوود در كشورهاي پاكستان, چين, انگلستان و تركيه كارخانه هايي را تاسيس نموده است كه تحت ليسانس اين شركت (كنوود انگلستان ) فعاليت مي كنند. يخچال فريزر كنوود در كارخانه ي تركيه توليد, مونتاز و به بازار جهاني عرضه مي شود.

پس ميتوان نتيجه گرفت تعميرات يخچال فريزر كنوود به عنوان يك لوازم خانگي انگليسي شناخته شده و در تركيه و تحت ليسانس شركت كنوود, مونتاژ و به بازار عرضه مي شود.

كيفيت يخچال فريزر كنوود

كنوود يك برند انگليسي و توليد در كشور تركيه به هيچ عنوان نمي تواند يك لوازم خانگي بد باشد. كنوود بيشتر با لوازم خانگي كوچك خود را مطرح كرده است و در صورتي كه در بازار لوازم خانگي داخل ايران ديده باشيد, به ندرت شاهد يخچال فريزر در اين مغازه ها براي فروش مي باشيد.

بيشتر تمركز خود را بر روي لوازم خانگي كوچك معطوف كرده است. مشخصات يك مدل از يخچال فريزر كنوود كه از لحاظ تكنولوژي و امكانات در حد متوسط است را در زير مي آوريم تا كاربران با ساير برندهاي يخچال فريزر مقايسه كنند و خود شما تصميم گيرنده باشيد مبني بر اينكه آيا يخچال فريزر كنوود خوب است يا نه ؟

 

بررسي و مشخصات مدل يخچال فريزر كنوود

Mode : Kenwood KFCA 630 SSEL
مشخصات يخچال فريزر كنوود Kenwoood
كشور سازنده ي يخچال فريزر كنوود, تركيه است ( طبق توضيحات بالا ) و تحت ليسانس شركت لوازم خانگي كنوود انگلستان
رتبه مصرف انرژي A
داراي صفحه نمايشگر ديجيتال براي كنترل يخچال
سيستم آبريز
سيستم كنترل دما جهت صرفه جويي در انرژي
داراي محفظه اي بزرگ براي سبزيجات و همچنين ميوه ها
داراي ۳ طبقه ي شيشه اي و مقاوم در برابر حرات
جايخي مخصوص
سيستم انجماد سريع و همچنين سيستم انجماد براي ۸ كيلوگرم مواد غذايي در مدت زمان ۲۴ ساعت
داراي لاستيك ضد باكتري دور درب يخچال
تمام نوفراست ديجيتال براي عملكرد بهتر
محفظه خنك كننده با كنترل رطوبت براي اينكه مواد غذايي تازه تر نگه داري شود.

نتيجه گيري: كنوود بيشتر بر روي لوازم خانگي كوچك تمركز كرده است و لوازم سنگين شركت كنوود, تنوع مدل زيادي ندارند ولي در كل محصولات كنوود از كيفيت و قيمت بسيار خوبي برخوردار مي باشند و ميتوانند يك خريد ايده آل براي آشپزخانه و منزل شما باشند. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با همكاران ما در نمايندگي تعميرات كنوود در ارتباط باشيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۳:۵۵:۳۱ | سامان
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 80
بازديد ديروز : 90
بازديد كل : 20342

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان