نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس

با توجه به كيفيت توليد و دقت طراحي و خلاقيت در توليد توانسته رتبه خوبي در بازار فروش محصولات خانگي ايران به دست بياورد و از داراي درخواست زيادي در بازار باشد.

خانم هاي مشكل پسند ايراني مي توانند بدون نگراني از يخچال وستينگهاوس براي سال هاي متمادي به بهترين شكل استفاده نمايند. تعداد طبقه هاي يخچال و فريزر وستينگهاوس چهار طبقه با دو سبد است.

يخچال وستينگهاوس از لحاظ مصرف انرژي داراي رتبه A است و با پايين ترين مصرف انرژي و سازگاري با استانداردهاي كيفيت اروپا بيشترين سطح بهره وري را دارد. از اصلي ترين امكانات يخچال وستينگهاوس نگهداري از مواد غذايي بدون كم شدن كيفيت مواد غذايي و بدون برفك، تنظيم دماي فيزيكي و بدنه داخلي فلزي است.

از ساير امكانات يخچال وستينگهاوس نبودن هيچ صداي بلندي و گوش خراش و كم صدايي آن است. همينطور صفحه نمايش آن وضعيت عملكرد يخچال را به نمايش مي گذارد. فيلترهاي كربني داخل يخچال از ايجاد بوي بد و رشد باكتري‌ها پيشگيري مي كند و با پديد آوردن محيطي سالم از يخ زدن ميوه‌ ها و سبزي هاي تازه جلوگيزي مي نمايد.

تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس
تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس 

تعميرات سايد باي سايد وستينگهاوس در تهران

تعميرات سايد باي سايد وستينگهاوس ، به منزله برند معتبر آمريكايي از متريال فولاد ضد زنگ (فولاد كابينه گالوانيزه) ساخته شده و به خاطر بودن كروم در توليد آن (0.5٪ آن نيكل (حداكثر) و 16-18٪ ديگر نيز كروم)، از بدنه خيلي محكم و شفافي بهره برده است و به خاطر روكش پلي‌استر روي سطح خارجي اين يخچال اثري از چرك ، خش و يا اثر انگشت روي آن مشاهده نمي شود و اين مورد نگراني شما درباره خرابي بدنه آن را از بين مي برد. يخچال سايد باي سايد وستينگهاوس با طراحي زيبا و امروزي خود به آشپزخانه هاي ايراني ظاهري مدرن و پرطراوات مي دهد.

با اين اوصاف تميز كردن آن نيز آسان است و سايد باي سايد وستينگهاوس با داشتن ظرفيت بالاي 34 فوت قابليت نگهداري انواع مواد غذايي را براي مدت زمان طولاني دارد، شما بدون نگراني درباره فضايي سايد باي سايد خود مي‌ توانيد بيشترين ميزان مواد غذايي و خوراكي ها در سايد باي سايد وستينگهاوس جاي دهيد.

آب سردكن، فيلتر صافي آب، آب سرد كن، يخ ساز و آبريز، حالت سوئيچ سانتي گراد به فارنهايت، سيستم مانيتورينگ هشدار دهنده در يخچال و قفل كودك از ساير امكانات مهم سايد باي سايد وستينگهاوس است.

سايد باي سايد ويستينگهاوس از لحاظ كاركرد و قدرت مصرف انرژي داراي رتبه A است كه به خاطر سازگاري با استانداردهاي روز دنيا و اروپا داراي پايين ترين حد مصرف انرژي است. همينطور شما با كمك از فيلتر شفاف آب نصب شده در بخش جلويي يخچال و كنار پانل كنترل درجه حرارت، مي تونيد به اسان ترين شكل ممكن فيلتر آن را عوض كنيد و آب يا قالب‌ هاي يخ به راحتي استفاده كنيد.

تعميرگاه مركزي وستينگهاوس 

روشنايي لوكس سه سطح، محفظه لبنيات پوششي، نگهدارنده بطري بلند، محفظه تخم مرغ، قفسه بطري معلق، كليد قفل كردن، مود انجماد سريع، مود يخ سريع، مود فيلتر يخ و آب، قفسه هاي فريزر دو شيشه اي، صفحه نمايش LED روي در از ساير امكانات سايد باي سايد وستينگهاوس است.

ما افتخار داريم كه توانسته ايم اعتماد و رضايت شما عزيزان را با تعميرات اصولي و استاندارد جلب كنيم. برخورداري از خدمات تعميرات سايد باي سايد وستينگهاوس حتي در ايام تعطيل تنها با يك تماس تلفني امكان پذير است.

شما با يك تماس مي توانيد از فني ترين كارشناسان ما در حوزه تعمير لوازم خانگي استفاده كنيد و تعميرات يخچال فريزر وستينگهاوس خود را به افراد غيرمتخصص نسپاريد.

پشتيباني شبانه روزي از قطعات اصل محصولات وستينگهاوس توسط و تعويض قطعات با عرضه گارانتي و خدمات پس از فروش وستينگهاوس در محل از جمله سرويس هاي تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس است.

تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوستعميرات يخچال فريزر وستينگهاوس و تعميرات سايد باي سايد وستينگهاوس

نمايندگي فروش يخچال فريزر وستينگهاوس

نمايندگي فروش يخچال فريزر وستينگهاوس با دارا بودن پيشنيه چندين ساله آماده است تا تمامي خدمات مربوط به محصولات وستينگهاوس و به ويژه خدمات مربوط به تعميرات يخجال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس ، سايد باي سايد وستينگهاوس ،را به شما ارائه دهد.

شما مي توانيد براي خريد و دريافت خدمات مربوط به تعميرات يخچال فريزر وستينگهاوس  و تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس  با نمايندگي تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس در تهران تماس بگيريد و درخواست خود را ثبت كرده و در اولين فرصت دستگاه يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس را در منزل خود داشته باشيد.

خدمات پس از فروش در محل يخچال فريزرهاي وستينگهاوس

شما مي توانيد به صورت مستقيم با تعميرگاه مركزي وستينگهاوس در تهران و كرج در ارتباط باشيد. شماره هاي تماس ما در همه صفحات سايت و بخش تماس با ما درج شده اند.

از ديگر ويژگي هاي نمايندگي تعميرات يخچال فريزر وستينگهاوس و تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس گارانتي يكساله يخچال فريزر وستينگهاوس و سايد باي سايد وستينگهاوس و تعمير صد درصد دستگاه ها و لوازم خانگي وستينگهاوس در محل كار و منزل مشتريان عزيز، بدون روز تعطيلي و شبانه روزي است كه به خواسته هاي شما در سريع ترين زمان رسيدگي مي شود.

تعميرات يخچال فريزر وستينگهاوس  شما كاملا در محل سكونت شما به وسيله نمايندگي رسمي وستينگهاوس و در كوتاه ترين زمان به دست تواناي تعميركارهاي تعمير مي شود و اگر نياز به تعويض قطعات باشد با قطعه هاي اورجينال كار تعويض انجام مي گردد.

آموزش زمان تعويض قطعات يخچال و سايد باي سايد هاي وستينگهاوس

شيوه تعويض قطعات سايد باي سايد در صورت ادامه مشكل مكانيكي و بودن فشار مثبت در سيستم بدين صورت است.

كمپرسور جايگزين آماده شده، لوله پروسس و شير پروسس اگر نياز باشد روي آن نصب شده و در قسمت پاياني لوله درپوش قرار مي گيرد.

مبرد تخليه مي شود.

كمپرسور ايراددار برداشته مي شود. توسط لوله بر، لوله هاي اتصالي به كمپرسور در فاصله 25 ميلي متري از لوله هاي اصلي كمپرسور برش داده مي شوند. براي لوله هاي كمپرسور درپوش تعبيه مي شود.

نيتروژن خشك توسط لوله ساكش و لوله ورودي كندانسور به داخل سيستم دميده مي شود.

دراير يا فيلتر كثيف، از محل خروجي كندانسور سوا مي شود. در هنگام سوا كردن درابر با شعله حتما بايد نيتروژن خشك به داخل سيستم دميده شود.

خدمات پس از فروش يخچال هاي وستينگهاوس

محل اتصال به صورت دقيق تميز شود تا مواد زائد به درون سيستم وارد نشوند.

كاملا حق شماست كه از سريعترين و دقيق ترين تعميرات برخوردار شويد و بدون اتلاف وقت دستگاه خود را دوباره مثل روز اول استفاده كنيد. براي رسيدن به اين مهم پرسنل ما تمام تلاش خود را به كار مي گيرند. آسايش و رفاه شما اولويت مهم نمايندگي تعميرات وستينگهاوس  است.

در هر حالتي بهترين راه ارتباطي شما با ما تماس تلفني است. اگر يكي از قطعه هاي يخچال فريزر وستينگهاوس و سايد باي سايد وستينگهاوس نياز به تعويض داشته باشد، نمايندگي تعميرات وستينگهاوس آماده است قطعات معيوب را با قطعات اصل عوض كند و براي هر قطعه تعويض شده ضمانت نامه 36 ماهه با فاكتور رسمي صادر كند.

تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوستعميرات يخچال فريزر وستينگهاوس و تعميرات سايد باي سايد وستينگهاوس

نمايندگي تعمير بخچال وستينگهاوس

براي تعميرات ماشين سايد باي سايد وستينگهاوس، يخچال وستينگهاوس و ساير لوازم خانگي وستينگهاوس با شماره تلفن نمايندگي و شماره تماس شركت وستينگهاوس تماس بگيريد و اطمينان داشته باشيد تكنيسين هاي در كمترين زمان ممكن براي ارائه سرويس ها خدمت شما مي رسند.

شماره تلفن شركت وستينگهاوس

همينطور شما مي توانيد با خيال آسوده تعميرات انواع محصولات خانگي ساير برندهاي مشهور و معتبر ايراني و جهاني را به تعميرگاه مجاز وستينگهاوس بسپاريد. تعميرگاه مجاز و مركزي ساير محصولات خانگي با انواع برندها نيز است.

منبع: تعميرات يخچال فريزر وستينگهاوس  و سايد باي سايد وستينگهاوس

 

سايت هاي مرتبط:

 خدمات پس از فروش دوو 

 نمايندگي تعميرات كنوود 

 خدمات پس از فروش ايندزيت 

 خدمات پس از فروش ويرپول 

 نمايندگي مجاز جنرال الكتريك 

 خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش ال جي 

 خدمات پس از فروش بوش


ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ آذر ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۱:۰۹ | سامان
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس، نمايندگي رسمي وستينگهاوس، تعميرگاه مجاز وستينگهاوس، تعميرگاه مركزي وستينگهاوس، خدمات پس از فروش وستينگهاوس، شماره تلفن نمايندگي تعميرات وستينگهاوس،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان