نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

اصول كار ماشين ظرفشويي ويرپول

همه خدمات مربوط به تعميرات ظرفشويي ويرپول در همان روزي كه با ما تماس بگيريد انجام مي شود و تكنيسين ماشين ظرفشويي ويرپول (تعميركار ويرپول) در كمتر از يك ساعت خودش را به محل سكونت تان مي رساند.

شما بعد از كامل كردن فرم درخواست تعمير و بيان خلاصه اي از ايراد به وجود آمده، تكنيسين هاي در كوتاه ترين زمان با شما تماس مي گيرند و بعد از معين شدن مشكل ظرفشويي شما به متخصص تعمير ظرفشويي گزارش مي شود تا وي براي بررسي و تعميرات ظرفشويي ويرپول به محل سكونت شما عازم شود.

پس از ارزيابي هاي اوليه در گزارشي كامل تعداد قطعات ايراددار، دليل ايراد، اندازه تعميرات لازم، قيمت و زمان نسبي لازم براي تعمير ظرفشويي را به شما اطلاع مي دهند و با توجه به تصميم شما قطعه هاي معيوب تعمير يا تعويض مي شوند.

تعميرات ظرفشويي ويرپول با سابقه اي درخشان و عملكري مطلوب و به كارگيري تعميركارهاي مجرب، بااخلاق و دوره ديده در زمينه تعميرات همه دستگاه هاي ويرپول جزء بهترين ها در اين زمينه است. ما افتخار مي كنيم كه با بهره گيري از تجربه هاي ساليان پيش خود و قوانين مديريتي منظم و پايدار و جلب رضايت مشتريان در اين زمينه حرفي براي گفتن داريم.

تعميرات ظرفشويي ويرپول
تعميرگاه تخصصي ماشين ظرفشويي ويرپول

خدمات تعمير ظرفشويي ويرپول

با خدمات پس از فروش ويرپول ، خدمات مربوط به تعميرات انواع ظرفشويي ويرپول و بقيه لوازم خانگي ويرپول را دريافت مي كنيد. براي سرعت در ارائه خدمات حتما توضيح كوتاهي درباره مشكل پيش آمده به ما بنويسيد و نشاني خود را به صورت دقيق وارد كنيد. كارشناسان ما بعد از بررسي هاي لازم، در بهترين زمان ممكن يكي از تعميركارهاي متخصص را به محل سكونت شما اعزام خواهند كرد.

نشاني نمايندگي هاي معتبر لوازم خانگي ويرپول و تعميرات ظرفشويي ويرپول غالبا در بخش پاياني دفترچه راهنماي محصولات ويرپول درج شده اند اما اگر شما به آنها دسترسي نداريد مي توانيد با راهي راحت تر و آسان تر با ما به منزله نمايندگي و تعميرگاه مجاز و مركزي ويرپول در ارتباط باشيد، آن راه ساده، تماس تلفني از طريق شماره هايي است كه ما در اختيارتان گذاشته ايم.

خدمات لوازم خانگي ويرپول

خدمات پس از فروش ويرپول اگر به دست تواناي مهندسان و متخصصان نمايندگي تعميرات ويرپول صورت گيرد، در عين حال كه كيفيت محصول شما حفظ مي شود باعث مي شود تا شما طعم استفاده از يك محصول سالم را دوباره تجربه كنيد! به همين خاطر نمايندگي تعميرات ويرپول با همكاري مهندسان خود، بهترين تجهيزات حرفه اي تعمير را در محيطي صميمي و علمي فراهم كرده تا امكان تعمير و ترميم همه قطعه هاي معيوب در اين نمايندگي انجام شود.

نمايندگي تعميرات ويرپول گارانتي يكساله محصولات ويرپول و تعمير صد درصد دستگاه هاي ظرفشويي ويرپول در محل كار و منزل مشتريان عزيز، بدون روز تعطيلي و شبانه روزي را در برنامه خدماتي خود دارد تا بتواند به خواسته هاي شما در سريع ترين زمان رسيدگي نمايد.

خدمات پس از فروش ويرپول براي افرادي كه با اين نمايندگي تماس مي گيرند خدمات منحصر به فردي را در نظر گرفته است. با توجه به اينكه محصولات ويرپول از طريق واردات به بازار ايران وارد مي شوند، در زمان خريد محصولات ويرپول حتما بايد در باره خدمات تعميرات و تعميرگاه هاي آن از فروشنده پرس و جو كنيد و شماره تماس نمايندگي تعميرات ويرپول را دريافت كنيد، تا در صورتي كه دستگاه شما با ايرادي روبه رو شد بتوانيد با آسودگي به نمايندگي موردنظر، كه با نام تعميرگاه مجاز ويرپول يا نمايندگي رسمي ويرپول مشغول به كار است، مراجعه كرده و از خدمات پس از فروش آن برخوردار شويد.

تعميرات ظرفشويي ويرپولخدمات پس از فروش ويرپول در مركز خدمات ويرپول

اصول كار ماشين ظرفشويي ويرپول

موتور اينورتر دايركت درايو باريك ويرپول (جت پمپ مجهز به اينورتر), مركز اصلي ماشين ظرفشويي ويرپول را تشكيل مي دهد، به صورتي كه اين بخش ماشين، چرخش و فشار آب را به صورت كاملا دقيقي كنترل مي كند.

1- آب به وسيله لوله ورودي به درون ظرفشويي داخل مي شود.
2- آب به وسيله هيتر گرم مي گردد.
3- چرخش آب به وسيله موتور اينورتر دايركت درايو آغاز مي گردد.
4- آب به وسيله اهرم هاي نازل (پاشش گر) در همه جاي فضاي دروني ظرفشويي پخش مي گردد.
5- آب پسماند و كثيف به وسيله سيستم فيلتراسيون سه سطحي براي پيشگيري از بسته شدن لوله ها تصفيه مي گردد.
6- آب به وسيله پمپ تخليه از ماشين ظرفشويي تخليه مي شود.

 

تعميرات ظرفشويي ويرپولنمايندگي رسمي خدمات پس از فروش ويرپول

عيب يابي ماشين ظرفشويي ويرپول

ايرادهاي رايجي كه در ماشين ظرفشويي ويرپول ايجاد مي شود، معمولا به شرح زير است.

1- كار نكردن ماشين ظرفشويي. لامپ برق ورودي خاموش بودن.
2- كار نكردن ماشين ظرفشويي. اما لامپ يا ديسپلي روشن است.
3 – روشن شدن ماشين ظرفشويي اما وارد نشدن آب به ماشين.
4 – تخليه نشدن آب و ماندن در ظرفشويي.
5 – روشن شدن چراغ تمام شدن نمك.
6 – روشن ماندن علامت مايع جلادهنده با وجود افزودن مايع.
7 – باقي ماندن پودر در جاپودري يا روي درب ماشين.
8 – ماندن پودر بر روي ظرف ها.
9 – ايجاد شدن كف زيادي و بيرون زدن از ظرفشويي.
10- مصرف شدن نمك زياد در ماشين.
11 – ايجاد صداهاي غيرعادي در ظرفشويي.
12 – باقي ماندن ذرات غذا بر روي ظرف هاي ماشين ظرفشويي.
13 – خشك نشدن ظرف ها.
14 – سفيدك زدن ظرف ها.
15 – لكه دار شدن ظرف هاي فولادي و استيل.

نمايندگي رسمي ويرپول

اگر نياز به خدمات پس از فروش ويرپول داشته باشيد مي توانيد شماره تلفن نمايندگي و شماره تماس شركت ويرپول سايت كه در بالاي صفحات و در بخش تماس با ما نوشته شده در ارتباط باشيد و خدمات موردنياز خودتان را براي انواع دستگاه هاي ويرپول (Whirlpool) و بقيه برندهاي مشهور لوازم خانگي دريافت كنيد.

شماره تلفن شركت ويرپول

نمايندگي تعميرات ظرفشويي ويرپول تعميرگاه مركزي ويرپول تمامي نرخ هاي تصويب شده تعميراتي خود را بر پايه قيمت مشخص شده نهادهاي نظارتي هماهنگ كرده و به مشتريان محترم ارائه مي دهد، همينطور پيش از اجراي تعميرات، برآورد نسبي اي از هزينه ها خدمت شما داده مي شود و تمامي تعميرات در محل كار و خانه شما انجام شده و پس از نخستين تماس شما در كمتر از پنچ ساعت تعميركارهاي خود را به آنجا مي رسانند.

منبع: نمايندگي تعميرات ويرپول

 

سايت هاي مرتبط:

 خدمات پس از فروش دوو 

 نمايندگي تعميرات كنوود 

 خدمات پس از فروش ايندزيت 

 خدمات پس از فروش ويرپول 

 نمايندگي مجاز جنرال الكتريك 

 خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش ال جي 

 خدمات پس از فروش بوش


ادامهـ مطلبـ
| ۱۴ آذر ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۶:۴۰ | سامان
نمايندگي تعميرات ويرپول، نمايندگي رسمي ويرپول، تعميرگاه مجاز ويرپول، تعميرگاه مركزي ويرپول، خدمات پس از فروش ويرپول، شماره تلفن نمايندگي تعميرات ويرپول،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 2
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان