نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

نمايندگي ماشين لباسشويي جنرال الكتريك

تعميرات لباسشويي جنرال الكتريك ، براي اينكه وقت شما گرفته نشود ابتدا توصيه مي كنيم مشكلات احتمالي پيش آمده براي ماشين لباسشويي خود را بررسي كنيد و اگر هرگونه پرسشي با تعميرگاه مجاز جنرال الكتريك داشتيد با شماره هاي تماس نمايندگي در بالا و پايين صفحه اصلي سايت در ميان بگذاريد تا همكاران ما در عين حال كه درباره ايرادهاي ماشين شما مشاوره مي دهند درصورت لزوم براي تعميرات لباسشويي جنرال الكتريك تان كارهاي لازم را نيز انجام دهند.

  • تعميرات ماشين لباسشويي جنرال الكتريك در تهران

نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك با سابقه اي درخشان و عملكري مطلوب و به كارگيري تعميركارهاي مجرب، بااخلاق و دوره ديده در زمينه تعميرات همه دستگاه هاي جنرال الكتريك به خصوص در تعميرات لباسشويي جنرال الكتريك جزء بهترين ها در اين زمينه است.

ما افتخار مي كنيم كه با بهره گيري از تجربه هاي ساليان پيش خود و قوانين مديريتي منظم و پايدار و جلب رضايت مشتريان در اين زمينه حرفي براي گفتن داريم.

تعميرات لباسشويي جنرال الكتريك
تعميرگاه مركزي نماينده خدمات پس از فروش جنرال الكتريك

نمايندگي ماشين لباسشويي جنرال الكتريك

با تماس با نمايندگي رسمي جنرال الكتريك به منزله نمايندگي تعميرات انواع ماشين لباسشويي جنرال الكتريك از سرويس هاي تعميراتي درجه يك بهره مند شويد.

به اين صورت كه مي توانيد با ما به منزله تعميرگاه مجاز و مركزي جنرال الكتريك در تهران تماس برقرار كنيد و از خدمات پس از فروش جنرال الكتريك و جايگريني قطعه هاي معيوب با قطعات اصل لباسشويي و تعمير در محل كار و منزل خود برخوردار شويد.

خدمات پس از فروش جنرال الكتريك

خدمات پس از فروش جنرال الكتريك ، خدمات نگهداري محصولات لوازم خانگي جنرال الكتريك منزل تان را به نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك بسپاريد. تعميرگاه مركزي جنرال الكتريك ونمايندگي رسمي جنرال الكتريك همواره در خدمت شماست.

نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك براي افرادي كه با اين نمايندگي تماس مي گيرند خدمات پس از فروش جنرال الكتريك منحصر به فردي را در نظر گرفته است. با توجه به اينكه محصولات جنرال الكتريك از طريق واردات به بازار ايران وارد مي شوند، در زمان خريد لباسشويي جنرال الكتريك حتما بايد در باره خدمات تعميرات و تعميرگاه هاي آن از فروشنده پرس و جو كنيد و شماره تماس نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك را دريافت كنيد، تا در صورتي كه دستگاه شما با ايرادي روبه رو شد بتوانيد با آسودگي به نمايندگي موردنظر، كه با نام تعميرگاه مجاز جنرال الكتريك مجاز مشغول به كار است، مراجعه كرده و از خدمات پس از فروش آن برخوردار شويد.

همه مشتركان فعال نمايندگي تعميرات لباسشويي جنرال الكتريك  از خدمات ارائه شده و مناسب بودن كيفيت خدمات و هزينه ها رضايت كامل را داشته اند.

قطعات يدكي لباسشويي جنرال الكتريك

براي برخورداري از اين خدمات فقط كافي است با نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك تماس بگيريد و شرح كوتاهي از ايراد دستگاه خود را براي ما بگوييد تا در سريع ترين زمان بررسي هاي كارشناسانه انجام شود و تعميركار مجرب به محل سكونت شما اعزام شود و بعد از اجراي تعميرات دستگاه شما دوباره مثل روز اولش كار كند.

قطعات اصلي: اصل يا تقلبي بودن قطعه هاي تعويض شده هميشه دغدغه مشتريان بوده است چون قطعات غيراصل و تقلبي به دستگاه شما آسيب مي زنند و باعث ايرادهاي بعدي در لباسشويي جنرال الكتريك مي شوند كه بعدا امكان تعمير و اصلاح آنها غيرممكن مي شود.

اگر يكي از قطعه هاي لباسشويي جنرال الكتريك نياز به تعويض قطعات داشته باشد،نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك آماده است قطعات معيوب را با قطعات اصل و اورجينال عوض كند و براي هر قطعه تعويض شده ضمانت نامه 36 ماهه با فاكتور رسمي صادر كند. در هر حالتي بهترين راه ارتباطي شما با ما تماس تلفني است.

تعهدات جنرال الكتريك 

گارانتي: تعهد ما بعد از تعمير دستگاه شما به پايان نمي رسد. براي اطمينان و راضي بودن مشتريان همه قطعات تعويض شده و خدمات انجام شده داراي گارانتي يكساله هستند.

قيمت مناسب: همه سرويس هاي نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك براساس نرخ هاي تصويب شده اتحاديه صورت مي گيرد.

خدمات دوره اي: شما مي توانيد با عضويت در سيستم خدمات دوره اي سرويس هاي اين نمايندگي برخوردار شويد و در برابر مبلغ ناچيزي از خدمات دوره اي نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك استفاده كنيد. با خدمات دوره اي از خراب شدن و همينطور از آسيب هاي احتمالي آينده براي محصولات خود پيشگيري مي كنيد.

تعميرگاه مجاز جنرال الكتريك و  تعميرات لباسشويي جنرال الكتريك با سابقه درخشان در زمينه خدمات تعميرات لباسشويي و ساير لوازم خانگي جنرال الكتريك و با دارا بودن پرسنل باتجربه و كاربلد در خدمت هموطنان عزيز است.

تعميرات لباسشويي جنرال الكتريكخدمات پس از فروش جنرال الكتريك در تهران

عيب يابي تعميرات ماشين لباسشويي جنرال الكتريك

در زير به برخي از ايرادهاي محتمل ماشين هاي لباسشويي جنرال الكتريك اشاره مي كنيم. اميد است كه با به كارگيري اين موارد مشكل لباسشويي شما برطرف شود. اما اگر با اين نكته ها ايراد رفع نشد همكاران ما دست به كار مي شوند و اقدامات لازم را تا تعمير نهايي انجام مي دهند.

• روشن نشدن لباسشويي

ببينيد پريز برق درست كار مي كند.
لباسشويي را بايد به صورت مستقيم به پريز جداگانه اي وصل كنيد و از سه راهي براي برق استفاده نكنيد.
بررسي كنيد تا دو شاخه مشكلي نداشته باشد و به صورت كامل در داخل پريز قرار گرفته باشد.
قفل كودك را غيرفعال كنيد. اگر با موارد بالا لباسشويي روشن نشد با تعميرگاه مركزي جنرال الكتريك تماس بگيريد.

• عدم چرخش لباسشويي

اولا سعي كنيد كه لباس هاي بزرگ را با لباس هاي كوچك به صورت يكجا در ماشين لباسشويي قرار ندهيد و تا مي توانيد آنها را جداگانه در لباسشويي بريزيد.
ولي اگر چاره اي نداريد به گونه اي لباس ها را در لباسشويي قرار دهيد كه عملكرد و توازن دستگاه به هم نخورد.
مقدار زيادي لباس در لباسشويي نگذاريد.
از توزيع مساوي لباس ها در لباسشويي مطمئن شويد.
اگر موارد بالا را بررسي كرديد اما باز لباسشويي شما درست نچرخيد با تعميرگاه مجاز جنرال الكتريك تماس بگيريد.

• لرزش هاي لباسشويي

اگر لباسشويي شما درست تراز نشده باشد احتمال لرزش وجود دارد. براي تنظيم دقيق يك تراز بنايي را روي لباسشويي بگذاريد و دستگاه را با آن كاملا تراز كنيد.
تعداد لباس هاي مورد شستشو نبايد خيلي كم يا خيلي زياد باشد.
قبل از شستشو لباس ها را براساس اندازه و فرم طبقه بندي كنيد مثلا حوله و ملفحه و پرده را با پيراهن و لباس هاي زير نشويد.
لرزش هاي لباسشويي در ابتداي كار دستگاه كاملا نرمال است و با بالا رفتن دور لباسشويي كاملا قطع مي شود.
اگر موارد بالا را بررسي كرديد اما باز لرزش وجود داشت با تعميرگاه تعميرات لباسشويي جنرال الكتريك تماس بگيريد.

تعميرات لباسشويي جنرال الكتريكتعميرات انواع ماشين لباسشويي جنرال الكتريك

نماينده جنرال الكتريك در تهران

اگر  نياز به تماس با تعميرگاه مركزي و خدمات پس از فروش جنرال الكتريك داريد مي توانيد از شماره تلفن نمايندگي و شماره تماس شركت جنرال الكتريك موجود در سايت استفاده كنيد و سرويس هاي لازم براي انواع تعميرات جنرال الكتريك (General Electric) را از ما درخواست نماييد.

شماره تلفن نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك

تعميرگاه و نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك با تجربه هاي اندوخته و كادري حرفه اي و آموزش ديده توانسته رضايت مندي مشتريان خود را جلب كند و اعتماد بيشتري را در ارائه خدمات خود به دست بياورد.

منبع: نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك

 

سايت هاي مرتبط:

 خدمات پس از فروش دوو 

 نمايندگي تعميرات كنوود 

 خدمات پس از فروش ايندزيت 

 خدمات پس از فروش ويرپول 

 نمايندگي مجاز جنرال الكتريك 

 خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش ال جي 

 خدمات پس از فروش بوش


ادامهـ مطلبـ
| ۵ آذر ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۳:۱۵ | سامان
نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك، نمايندگي رسمي جنرال الكتريك، تعميرگاه مجاز جنرال الكتريك، تعميرگاه مركزي جنرال الكتريك، خدمات پس از فروش جنرال الكتريك، شماره تلفن نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 2
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان