نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

فروش يخچال فريزر فريجيدر

همسو با اين تغييرات و تحولات مهندسان كاردان و باتجربه ما نيز دانش خود را به روز كرده اند و با آن تغييرات همراه شده اند تا بتوانند بهترين خدمات را به مشتريان ارائه دهند. به صورتي كه به خوبي از عهده انواع تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر بر مي آيند و كوچكترين عيب و ايرادي را در كمترين زمان تشخيص و نسبت به تعمير و اصلاح آن اقدام مي كنند.

 

اصلا اهميتي ندارد يخچال خود را از كجا تهيه كرده ايد آنچه براي مهندسان و تكنيسين هاي هيراد سرويس اهميت دارد پشتيباني همه برندها و انواع مختلف يخچال ها و تعمير يخچال فريجيدر است.

 

نمايندگي تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر مناسب ترين و قابل اطمينان ترين انتخاب براي دريافت خدمات پس از فروش فريجيدر و تعميرات يخچال سايد باي سايد فريجيدر است. با متخصصاني حرفه اي و كاربلد در همه جاي تهران و كرج و گارانتي خدمات ارائه شده بهترين انتخاب براي تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر شماست.

تعميرات سايد باي سايد فريجيدر در تهران

هيراد سرويس به منزله تعميرگاه تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر يكي از تخصصي‌ ترين نمايندگي هاي خدمات و تعمير سايد باي سايد فريجيدر در تهران است كه ساليان سال به‌ صورت كاملاً حرفه اي و علمي در اين عرصه كار كرده است.

 

هيراد سرويس با دارا بودن كارشناسان و تعميركارهاي زبده و كاربلد در تهران و كرج توانسته‌ تجارب چندين ساله خود را در تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر با دانش روز دنيا پيوند بزند و يكي از نمايندگي هاي ممتاز تعميرات فريجيدر را در ايران راه اندازي كند.

 

هيراد سرويس داراي نمايندگي مجاز فريجيدر و تعميرات همه برندهاي سايد باي سايد فريجيدر است.

 

تعميرات سايد باي سايد فريجيدر در كوتاه ترين زمان ممكن به وسيله تعميركارهاي حرفه اي و متعهد هيراد سرويس در محل سكونت شما انجام مي شود. پس نيازي به مراجعه حضوري و يا انتقال و جابه جايي دستگاه ايراددار به نمايندگي نيست.

عيب يابي يخچال سايد باي سايد فريجيدر

قبل از اينكه به نمايندگي تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر  مراجعه كنيد، موارد زير را بر روي يخچال و سايد باي سايد خود بررسي كنيد تا از دليل خرابي يخچال فريجيدر مطلع شويد و كارهاي لازم را قبل از تماس با ما انجام دهيد. عيب يابي يخچال اولين و مهمترين كار تعميرات است، عيب دستگاه اگر درست تشخيص داده شود كار تعمير آن نيز به بهترين نحوي انجام خواهد شد.

 

كار نكردن يخچال فريزر و روشن نشدن چراغ هاي آن

 

كار نكردن يخچال فريزر اما روشن شدن چراغ هاي آن

 كار نكردن چراغ هاي يخچال فريزر

 سر نشدن يخچال يا فريزر به اندازه كافي

 سرد شدن زياد يخچال يا فريزر

 صدا دادن فريزر 

 كار كردن بي وقفه يخچال و فريزر

 كند و تند كار كردن و متوقف شدن يخچال فريزر

 ديفراست (يخ زدايي) نكردن خودكار 

 بوي بد يخچال فريزر 

 ريخته شدن آب روي زمين در بيرون يخچال

 شما عزيزان مي توانيد براي تعميرات انواع برند يخچال از جمله تعميرات يخچال فريزر فريجيدر و سايد باي سايد فريجيدر و همينطور تعميرات سايد باي سايد فريجيدر خود با تعميرگاه مجاز فريجيدر تماس برقرار كنيد.

نمايندگي فروش يخچال فريزر فريجيدر

نمايندگي فروش يخچال فريزر فريجيدر با دارا بودن پيشنيه چندين ساله آماده است تا تمامي خدمات مربوط به محصولات فريجيدر و به ويژه خدمات مربوط به تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر ، سايد باي سايد فريجيدر ، را به شما ارائه دهد.

 

شما مي توانيد براي خريد و دريافت خدمات مربوط به تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر  با نمايندگي تعميرات فريجيدر در تهران تماس بگيريد و درخواست خود را ثبت كرده و در اولين فرصت دستگاه يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر را در منزل خود داشته باشيد.

 

شما مي توانيد به صورت مستقيم با تعميرگاه مركزي فريجيدر در تهران و كرج در ارتباط باشيد. شماره هاي تماس ما در همه صفحات سايت و بخش تماس با ما درج شده اند.

 

از ديگر ويژگي هاي نمايندگي رسمي فريجيدر گارانتي يكساله يخچال فريزر فريجيدر و سايد باي سايد فريجيدر و تعمير صد درصد دستگاه ها و لوازم خانگي فريجيدر در محل كار و منزل مشتريان عزيز، بدون روز تعطيلي و شبانه روزي است كه به خواسته هاي شما در سريع ترين زمان رسيدگي مي شود.

تعمير و نگهداري يخچال فريزرهاي فريجيدر

تعميرات يخچال فريزر فريجيدر  و تعميرات سايد باي سايد فريجيدر  شما كاملا در محل سكونت شما به وسيله تعميرگاه مجاز فريجيدر و در كوتاه ترين زمان به دست تواناي تعميركارهاي هيراد سرويس تعمير مي شود و اگر نياز به تعويض قطعات باشد با قطعه هاي اورجينال كار تعويض انجام مي گردد.

 

آموزش زمان تعويض قطعات يخچال هاي فريجيدر

شيوه تعويض قطعات سايد باي سايد در صورت ادامه مشكل مكانيكي و بودن فشار مثبت در سيستم بدين صورت است.

 

كمپرسور جايگزين آماده شده، لوله پروسس و شير پروسس اگر نياز باشد روي آن نصب شده و در قسمت پاياني لوله درپوش قرار مي گيرد.

 

مبرد تخليه مي شود.

 كمپرسور ايراددار برداشته مي شود. توسط لوله بر، لوله هاي اتصالي به كمپرسور در فاصله 25 ميلي متري از لوله هاي اصلي كمپرسور برش داده مي شوند. براي لوله هاي كمپرسور درپوش تعبيه مي شود.

 نيتروژن خشك توسط لوله ساكش و لوله ورودي كندانسور به داخل سيستم دميده مي شود.

 دراير يا فيلتر كثيف، از محل خروجي كندانسور سوا مي شود. در هنگام سوا كردن درابر با شعله حتما بايد نيتروژن خشك به داخل سيستم دميده شود.

 

محل اتصال به صورت دقيق تميز شود تا مواد زائد به درون سيستم وارد نشوند.

 

كاملا حق شماست كه از سريعترين و دقيق ترين تعميرات برخوردار شويد و بدون اتلاف وقت دستگاه خود را دوباره مثل روز اول استفاده كنيد. براي رسيدن به اين مهم پرسنل ما تمام تلاش خود را به كار مي گيرند. آسايش و رفاه شما اولويت مهم نمايندگي تعميرات فريجيدر هيراد سرويس است.

 

در هر حالتي بهترين راه ارتباطي شما با ما تماس تلفني است. اگر يكي از قطعه هاي يخچال فريزر فريجيدر و سايد باي سايد فريجيدر نياز به تعويض داشته باشد، نمايندگي تعميرات فريجيدر آماده است قطعات معيوب را با قطعات اصل عوض كند و براي هر قطعه تعويض شده ضمانت نامه 36 ماهه با فاكتور رسمي ما صادر كند.

 

منبع: نمايندگي تعميرات فريجيدر

 

سايت هاي مرتبط:

 خدمات پس از فروش دوو 

 نمايندگي تعميرات كنوود 

 خدمات پس از فروش ايندزيت 

 خدمات پس از فروش ويرپول 

 نمايندگي مجاز جنرال الكتريك 

 خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش ال جي 

 خدمات پس از فروش بوش

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۵:۲۹ | سامان
نمايندگي تعميرات فريجيدر، نمايندگي رسمي فريجيدر، تعميرگاه مجاز فريجيدر، تعميرگاه مركزي فريجيدر، شماره تلفن نمايندگي تعميرات فريجيدر، خدمات پس از فروش فريجيدر،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 5
بازديد ديروز : 47
بازديد كل : 14189

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان