نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي

عيب يابي ظرفشويي دوو

رنگ قرمز در اساطير قديمي، نماد قدرت و اصلي ترين رنگ طبيعت قلمداد مي شد كه پديد آورنده طبيعت و نماد زندگي بود. شركت دوو با استفاده از رنگ قرمز پايبندي خودش را به نوآوري روز نشان داده و با شكل حروف دوو نگاه آينده گرانه خود را به رخ كشيده است.

 از طرفي ديگر محصولات دوو الكترونيك دوستدار خانواده هستند و در بين ايراني ها نيز توانسته جايگاه قابل توجهي را براي خود دست و پا كند. نمايندگي تعميرات دوو هيراد سرويس نيز سعي دارد اين اعتماد را با كيفيت و فناوري روز دنيا جواب بدهد. همينطور  دوو با ارائه خدمات پس از فروش دوو برتر توانسته است به منزله برترين برند انتخاب شده توسط مصرف كنندگانِ محصولات خود شناخته شود. 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۴:۱۲ | سامان
نمايندگي تعميرات دوو، نمايندگي رسمي دوو، تعميرگاه مجاز دوو، تعميرگاه مركزي دوو، شماره تلفن نمايندگي تعميرات دوو، خدمات پس از فروش دوو،

قطعات يدكي لباسشويي كن وود

برند كن وود يكي از محبوب ترين و پرطرفدارترين برندها در سطح دنيا و از جمله در ايران است، در باره لوازم خانگي كن وود و خواسته مشتريان خدمات پس از فروش كن وود ، نمايندگي تعميرات لباسشويي كن وود و ساير لوازم خانگي كن وود با داشتن تعميرگاه مجهز و نيروي انساني كارشناس و حرفه اي و دارا بودن قطعات اورجينال لباسشويي كنوود و ساير محصولات كن وود سبب رضايت مندي بيشتر مشتريان لوازم خانگي كن وود شده است. 

لازم به ذكر است كه تمامي دستگاه هاي لباسشويي كن وود مشمول گارانتي هيراد سرويس مي باشند و موقع فروش به مشتريان تحويل داده مي شود. در مدت زمان گارانتي محصول، اگر هر گونه ايرادي در لباسشويي كن وود به وجود بيايد، شما مي توانيد با يك تماس آن را با ما مطرح كنيد و از تعميرات لباسشويي كن وود استفاده كنيد، حتي اگر زمان گارانتي تمام شده باشد هيراد سرويس باز در كنار شماست.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۱:۵۵ | سامان
نمايندگي تعميرات كن وود، نمايندگي رسمي كن وود، تعميرگاه مجاز كن وود، تعميرگاه مركزي كن وود، شماره تلفن نمايندگي تعميرات كن وود، خدمات پس از فروش كن وود،

خدمات فوري تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد ايندزيت

كاملا حق شماست كه از سريعترين و دقيق ترين تعميرات برخوردار شويد و بدون اتلاف وقت دستگاه خود را دوباره مثل روز اول استفاده كنيد. براي رسيدن به اين مهم پرسنل ما تمام تلاش خود را به كار مي گيرند. آسايش و رفاه شما اولويت مهم نمايندگي تعميرات ايندزيت هيراد سرويس است.

 

نمايندگي تعميرات ايندزيت فعاليت خود را به صورت فني و حرفه اي در ايران آغاز كرده است تمامي خدمات نمايندگي هيراد سرويس در باره حمايت و پشتيباني از دستگاه هاي ايندزيت است و سرويس ها، تعمير، نگهداري و تعويض قطعات انواع مدل هاي محصولات ايندزيت را به بهترين شكل ممكن و در زمان اندكي به متقاضيان ارائه مي دهد. جلب رضايت و اعتماد مشتريان در اين مسير اصلي ترين خواسته نمايندگي تعميرات ايندزيت است.

 

نمايندگي رسمي ايندزيت

نمايندگي رسمي و مركزي ايندزيت. ايندزيت يك شركت توليد لوازم خانگي ايتاليايي است كه دفتر مركزي آن در شهر فابيانو در استان آنكووا قرار گرفته است. ايندزيت به منزله يكي از برند هاي مشهور در عرصه توليدات محصولات خانگي است. از پرطرفدارترين لوازم خانگي ايندزيت مي توان به محصولاتي مانند ماشين لباسشويي، ماشين ظرفشويي، خشك كن، يخچال فريزر، اجاق گاز، هود آشپزخانه، مايكروويو اشاره كرد. 

شركت ايندزيت در سال 1975 به ثبت جهاني رسيد و كار خود را به صورت محدود در توليد لوازم خانگي شروع كرد. بعد در سال 1987 وارد بازار بورس ميلان شد و توانست با بالا بردن سرمايه اش به وسيله فروش سهام به بيشتر مردم اقدام به گسترش زيرساخت ها و محصولات خود هم از لحاظ كمي و هم از لحاظ كيفي نمايد. 

شركت ايندزيت در 8 ناحيه اصلي اقتصادي دنيا فعال است و به غير از نمايندگي محصولات ايندزيت در اين 8 ناحيه و توليد محصولات به ارائه نمايندگي در بقيه كشورها نيز مبادرت كرده است . 8 ناحيه اقتصادي و صنعتي بزرگ ايندزيت در كشور هاي ايتاليا، لهستان، انگلستان، روسيه و تركيه واقع شده اند. ايندزيت با دارا بودن بيش از 16000 پرسنل به منزله يكي از مهمترين شركت هاي دنيا شناخته مي شود.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰:۰۳ | سامان
نمايندگي تعميرات ايندزيت، نمايندگي رسمي ايندزيت، تعميرگاه مجاز ايندزيت، تعميرگاه مركزي ايندزيت، شماره تلفن نمايندگي تعميرات ايندزيت، خدمات پس از فروش ايندزيت،

تعمرگاه مركزي ماشين ظرفشويي وستينگهاوس

نمايندگي تعميرات تخصصي ماشين هاي وستينگهاوس را، با گروهي از مجرب ترين كارشناسان تعميرات راه اندازي كرده است. اين نمايندگي با پشتوانه تجارب كسب شده خود در عرصه تعميرات سخت افزار و بهره گيري از آخرين امكانات الكترونيكي، همه تعميرات سخت افزاري ماشين هاي وستينگهاوس را با قطعات اصل خود شركت وستينگهاوس و با صرفه ترين قيمت به متقاضيان محترم عرضه مي كند. 

 اطمينان پذير بودن خدمات ما نقطه قوت آن است، اعتماد و اطمينان به يك گروه مي تواند وفاداري و رضايت مشتري از آن گروه را بيشتر كند و باعث بهينه شدن سرويس دهي به مشتري شود.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۸:۲۸ | سامان
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس، نمايندگي رسمي وستينگهاوس، تعميرگاه مجاز وستينگهاوس، تعميرگاه مركزي وستينگهاوس، شماره تلفن نمايندگي تعميرات وستينگهاوس، خدمات پس از فروش وستينگهاوس،

فروش يخچال فريزر فريجيدر

نمايندگي فروش يخچال فريزر فريجيدر با دارا بودن پيشنيه چندين ساله آماده است تا تمامي خدمات مربوط به محصولات فريجيدر و به ويژه خدمات مربوط به تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر ، سايد باي سايد فريجيدر ، را به شما ارائه دهد. 

شما مي توانيد براي خريد و دريافت خدمات مربوط به تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر  با نمايندگي تعميرات فريجيدر در تهران تماس بگيريد و درخواست خود را ثبت كرده و در اولين فرصت دستگاه يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر را در منزل خود داشته باشيد. 

شما مي توانيد به صورت مستقيم با تعميرگاه مجاز و مركزي فريجيدر در تهران و كرج در ارتباط باشيد. شماره هاي تماس ما در همه صفحات سايت و بخش تماس با ما درج شده اند.

 از ديگر ويژگي هاي نمايندگي تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر گارانتي يكساله يخچال فريزر فريجيدر و سايد باي سايد فريجيدر و تعمير صد درصد دستگاه ها و لوازم خانگي فريجيدر در محل كار و منزل مشتريان عزيز، بدون روز تعطيلي و شبانه روزي است كه به خواسته هاي شما در سريع ترين زمان رسيدگي مي شود.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۵:۲۹ | سامان
نمايندگي تعميرات فريجيدر، نمايندگي رسمي فريجيدر، تعميرگاه مجاز فريجيدر، تعميرگاه مركزي فريجيدر، شماره تلفن نمايندگي تعميرات فريجيدر، خدمات پس از فروش فريجيدر،

اصول كار ماشين ظرفشويي ويرپول

ايرادهاي رايجي كه در ماشين ظرفشويي ويرپول ايجاد مي شود، معمولا به شرح زير است.

 

 

1- كار نكردن ماشين ظرفشويي. لامپ برق ورودي خاموش بودن.

2- كار نكردن ماشين ظرفشويي. اما لامپ يا ديسپلي روشن است.

3 – روشن شدن ماشين ظرفشويي اما وارد نشدن آب به ماشين.

4 – تخليه نشدن آب و ماندن در ظرفشويي.

5 – روشن شدن چراغ تمام شدن نمك.

6 – روشن ماندن علامت مايع جلادهنده با وجود افزودن مايع.

7 – باقي ماندن پودر در جاپودري يا روي درب ماشين.

8 – ماندن پودر بر روي ظرف ها.

9 – ايجاد شدن كف زيادي و بيرون زدن از ظرفشويي.

10- مصرف شدن نمك زياد در ماشين.

11 – ايجاد صداهاي غيرعادي در ظرفشويي.

12 – باقي ماندن ذرات غذا بر روي ظرف هاي ماشين ظرفشويي.

13 – خشك نشدن ظرف ها.

14 – سفيدك زدن ظرف ها.

15 – لكه دار شدن ظرف هاي فولادي و استيل.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۳:۴۶ | سامان
نمايندگي تعميرات ويرپول، نمايندگي رسمي ويرپول، تعميرگاه مجاز ويرپول، تعميرگاه مركزي ويرپول، شماره تلفن نمايندگي تعميرات ويرپول، خدمات پس از فروش ويرپول،

نصب كولر گازي جنرال الكتريك

برند جنرال الكتريك يكي از محبوب ترين و پرطرفدارترين برندها در سطح دنيا و از جمله در ايران است، در باره لوازم خانگي جنرال الكتريكو خواسته مشتريان خدمات پس از فروش جنرال الكتريك ، نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك و لوازم خانگي جنرال الكتريك با داشتن تعميرگاه مجهز و نيروي انساني كارشناس و حرفه اي و دارا بودن قطعات اورجينال براي هر يك از محصولات جنرال الكتريك سبب رضايت مندي بيشتر مشتريان لوازم خانگي جنرال الكتريك شده است. 

 لازم به ذكر است كه تمامي دستگاه هاي جنرال الكتريك مشمول گارانتي هيراد سرويس مي باشند و موقع فروش به مشتريان تحويل داده مي شود. در مدت زمان گارانتي محصول، اگر هر گونه ايرادي در محصولات جنرال الكتريك به وجود بيايد، شما مي توانيد با يك تماس آن را با ما مطرح كنيد و از خدمات پس از فروش جنرال الكتريك استفاده كنيد، حتي اگر زمان گارانتي تمام شده باشد هيراد سرويس باز در كنار شماست.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۲:۰۱ | سامان
نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك، نمايندگي رسمي جنرال الكتريك، تعميرگاه مجاز جنرال الكتريك، تعميرگاه مركزي جنرال الكتريك، شماره تلفن نمايندگي تعميرات جنرال الكتريك، خدمات پس از فروش جنرال الكتريك،

لوازم يدكي ماكروفر سامسونگ

تعميرات لوازم خانگي سامسونگ اعتبار و شهرت خوبي را به دست آورده است و تبديل به يكي از برترين نمايندگي هاي تعميراتي در اين زمينه شده است. همه اين اعتبار و شهرت را در طول ساليان متمادي سرويس دهي به مشتريان به دست آورده و با به كار گيري نيروي متخصص خود آن را محكم تر كرده است.

تكنيسين ها و كارشناسان حرفه اي در واقع دست راست ما را تشكيل مي دهند و بازوي مطمئن و پايدار را براي پايداري هيراد سرويس ايجاد نموده اند، دست ديگر اين مجموعه را آشنايي به علم روز دنيا و استفاده از تجهيزات و ابزارهاي مدرن بين المللي شكل داده است كه با كمك مهندسان و تعميركاران هيراد سرويس دو اهرم تكميل كننده خدمات مجموعه ما هستند. اين دو بازوي توانا هيراد سرويس را به موفقيت هاي فوق العاده اي در صنعت لوازم خانگي و خدمات رساني به مشتريان تبديل كرده است.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۸:۳۶ | سامان
نمايندگي تعميرات سامسونگ، نمايندگي رسمي سامسونگ، تعميرگاه مجاز سامسونگ، تعميرگاه مركزي سامسونگ، شماره تلفن نمايندگي تعميرات سامسونگ، خدمات پس از فروش سامسونگ،

علت خرابي لباسشويي ال جي

مهندسان مستقر در مركز تعميرگاه مجاز و مركزي ال جي در تهران ، دانشِ اوليه تعميرات را با سپري كردن آموزش هاي تخصصي و دريافت گواهينامه‌ هاي بين‌ المللي به دست آورده اند و در مرحله بعدي، مهارت تخصصي خود را با آزمون‌ هاي گوناگون علمي محك زده اند، از اين‌ رو به جرأت مي‌ توانيم بگوييم كه مهندسان مستقر در هيراد سرويس توان علمي و فني لازم براي ارائه برترين سطح كيفي خدمات بازيابي و تعمير لوازم خانگي ال جي را دارا هستند.

ولي رسيدن به اين سطح از خدمات تنها با تخصص و مهارت مهندسان مجموعه ميسر نمي شد، استفاده از تجهيزات و امكانات حرفه اي و فني تعمير روز دنيا در كنار دانش مهندسان توانسته سطح كيفي تعميرات ال جي را در رده كشوري ارتقاء دهد. تعميرات ال جي در واحدهاي جداگانه انجام مي شود.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۶:۲۱ | سامان
نمايندگي تعميرات ال جي، نمايندگي رسمي ال جي، تعميرگاه مجاز ال جي، تعميرگاه مركزي ال جي، شماره تلفن نمايندگي تعميرات ال جي، خدمات پس از فروش ال جي،
نمايندگي فعال تعميرات لوازم خانگي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 21
بازديد ديروز : 18
بازديد كل : 2627

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان